Střet vozidel na silnici na Uherskohradišťsku si vyžádal dvě zranění.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

13.09.2017
Střet vozidel na silnici na Uherskohradišťsku si vyžádal dvě zranění.

V úterý 12. 9. 2017, byla k dopravní nehodě dvou osobních automobilů vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherský Brod. Podle získaných informací se nehoda stala na silnici I. třídy č. 50, nedaleko obce Veletiny na Uherskohradišťsku. 
ViewImage-aspx.jpg

Po příjezdu na místo bylo potvrzeno, že došlo ke střetu osobního automobilu Honda s vozem Hyundai. V obou vozech cestovali pouze řidiči, které naštěstí nebylo nutné vyprošťovat.  Hasiči zajistili místo události a pomohli s prvotním ošetřením zraněných osob, které byly následně odvezeny posádkami zdravotnické záchranné služby do nemocnice.

h.jpg

Na pokyn velitele bylo provedeno protipožární zabezpečení obou vozů a uniklý olej byl zasypán a zlikvidován pomocí speciálních sorpčních látek.

hh.jpg

Jakmile bylo provedeno zadokumentování nehody policií, byl jeden z vozů naložen na odtahovou službu a povrch vozovky byl očištěn od střepů a úlomků, aby mohl být obnoven plynulý provoz. Následně bylo místo nehody předáno policii a jednotka se po téměř dvou hodinách zásahu vrátila zpět na svou základnu.


 

Zdroj:

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,

Foto: HZS Zlínského kraje


 

1