Vážná nehoda osobáku a autobusu ochromila hlavní tah na Luhačovice

04.06.2018
Vážná nehoda osobáku a autobusu ochromila hlavní tah na Luhačovice

nehod3.png
V pondělí 4. 6. 2018, dvě jednotky profesionálních hasičů z Luhačovic a Uherského Brodu a jedna jednotka dobrovolných hasičů z Luhačovic měly krátce před druhou hodinou odpolední vyhlášený poplach a byly vyslány k vážné dopravní nehodě do Pozlovic u Luhačovic na Zlínsku.

a-(1).jpg

Hasiči po příjezdu na místo průzkumem zjistili, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozidla a autobusu. Ve zachrana.pngvozidle byl zaklíněný těžce zraněný řidič. Toho hasiči ihned za použití hydraulického zařízení z vozidla vyprostili a poskytli mu předlékařskou péči. Poté jej předali záchranářům. Na místo nehody byl povolán vrtulník. V průběhu zásahu byl však odvolán. Zraněného řidiče záchranáři převezli do krajské nemocnice ve Zlíně.

V autobusu cestovalo celkem sedm osob. Nikdo z nich zraněn nebyl.

Příčina a okolnosti nehody jsou v šetření státní policie.

aaa-(1).jpg

Nehoda stále v tuto chvíli /17,00 hodina/komplikuje provoz na hlavním tahu směrem na Luhačovice a tvoří se dlouhé kolony. Dopravu v místě nehody řídí policisté.

Zdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje