Dva zranění po střetu osobního a nákladního vozidla na Žďársku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Dva zranění po střetu osobního a nákladního vozidla na Žďársku

nehoda1.jpg
Ve čtvrtek, 31.5. 2018, v 13,36 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního a nákladního vozidla u Pánova ve směru na Deblín na Žďársku. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic ve Velké Bíteši a Tišnově (Jihomoravský kraj).

(1).jpg

Při střetu se zranili dva muži cestující v osobním vozidle. Hasiči poskytli zraněným předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků je předali do jejich péče. Po nezbytném ošetření na místě události byli zranění muži převezeni sanitními vozy k dalšímu ošetření do nemocnice.

(1).jpg
Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Únik zasahující jednotky zlikvidovaly speciálním sorbentem.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina