Na Havlíčkobrodsku hořel přepravník s balíky slámy

10.08.2018
Na Havlíčkobrodsku hořel přepravník s balíky slámy
pozar6.png
Tři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek, 9.8. 2018,  odpoledne u požáru přepravníku, na kterém byly naložené balíky slámy. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

oznameni3.pngHlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 16,16 hod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Přibyslavi a obce Havlíčkova Borová.

ViewImage.jpg

hasic3.jpgJeště před příjezdem hasičů na místo události se do hašení požáru pustil řidič traktoru. Traktor od přepravníku se podařilo odpojit. Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů a po pár minutách intenzivního hašení se jim podařilo požár uhasit.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina