Na Havlíčkobrodsku u Modlíkova skončil po nehodě osobní vůz převrácený na střeše

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

26.03.2018

Zraněním jedné osoby skončila nedělní ranní dopravní nehoda osobního vozidla na komunikaci u obce Modlíkov na Havlíčkobrodsku.

K nehodě vyjela 25.3. 2018 v 07,38 hod jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Přibyslavi.

Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků.

x.jpg

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina