Noc byla klidná, start do nedělního rána je pro hasiče z Kraje Vysočina hodně náročný

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

29.10.2017
VITR.jpgNoc ze soboty 28.10. 2017  na neděli 29.10. 2017 byla pro hasiče z Kraje Vysočina  klidná.

VITR.jpgDo šesté hodiny ranní zasahovali u popadaných stromů pouze ve třech případech.

VITR.jpgOd šesté hodiny ráno se situace v kraji začala komplikovat. V průběhu uplynulých dvou hodin vyjížděli hasiči ke třem desítkám událostí v souvislosti s počasím.

VITR.jpgNejčastěji hasiči odstraňovali stromy a větve, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu.

VITR.jpgNejvíce událostí zatím evidujeme na Havlíčkobrodsku a Žďársku. Všechny události, u kterých hasiči dosud v souvislosti s počasím zasahovali, se obešly bez zranění osob.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina