Při čelním střetu dvou osobních vozidel se zranili dva lidé

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Při čelním střetu dvou osobních vozidel se zranili dva lidé

ne1.png
Ve čtvrtek, 31.května 2018, v 14,07 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o čelním střetu dvou osobních vozidel na komunikaci spojující Stonařov a Třešť. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třešť společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Stonařova.

sanita.jpgPři nehodě se zranili dva lidé. Hasiči zraněným poskytli předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků je předali do jejich péče.

rr.jpg
Zasahující jednotky provedly na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečily. Uniklé provozní kapaliny zlikvidovali hasiči speciálním sorbentem.

Provoz na komunikaci byl po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému omezen.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina