Tragická dopravní nehoda motocyklisty na Žďársku

20.06.2018
Tragická dopravní nehoda motocyklisty na Žďársku

ne2-moto.png
V úterý ,19.6. 2018 , v 17,49 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla a motocyklu na komunikaci u obce Mělkovice na Žďársku. Na místo události vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou.

smrt.jpgI přes veškerou snahu záchranářů přišel na místě o život motocyklista. Zraněnou spolujezdkyni z motocyklu transportovali zdravotníci po nezbytném ošetření na místě události k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném motocyklu a osobním vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina