Tři lidé se zranili při nehodě u Náměště nad Oslavou

06.08.2018
Tři lidé se zranili při nehodě u Náměště nad Oslavou

nehoda2.png
V neděli, 5.srpna 2018,  ráno, zasahovali hasiči u dopravní nehody dvou osobních vozidel na komunikaci spojující Náměšť nad Oslavou a Vícenice. Při nehodě se zranili tři lidé.

hasic2.jpgHlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 06,40 hod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou.

zdraviTR.jpgHasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob. Na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

zakaz.jpgPo dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

casCC.jpgKrátce po osmé hodině ranní byly následky dopravní nehody odstraněny, provoz na komunikaci plně obnoven a zasahující jednotka hasičů se vrátila na svoji základnu.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina