Tři zranění po nehodě osobního vozidla na Žďársku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Tři zranění po nehodě osobního vozidla na Žďársku

V neděli , 22.dubna 2018, v 03,12 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u obce Březka na Žďársku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí.

Při nehodě se zranili tři lidé. Dvě zraněné osoby zdravotníci z místa převezli k dalšímu ošetření do nemocnice sanitním vozem, jednu osobu po ošetření ponechali na místě události.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Před sedmou hodinou ranní byly následky dopravní nehody odstraněny a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina