False

SOUTĚŽ - HÝBEJ SE S HASIČI PARDUBICKÉHO KRAJE

Zábava/Hraji s hasiči/Soutěže a hry

02.02.2021 | Česká republika
SOUTĚŽ - HÝBEJ SE S HASIČI PARDUBICKÉHO KRAJE

Ahoj holky a kluci.

Děkujeme Vám za to, že jste se zapojili do cvičení s hasiči. Věříme, že cvičení si během distanční výuky ještě někdy pustíte, abyste se protáhli a odreagovali od domácího učení.

Náš seriál končí a my bychom pro vás měli mini soutěž. Jistě jste si všimli, že hasiči se cvičením připravují na ostrý zásah – ať už je to dopravní nehoda, požár, transport pacientů či jiná mimořádná událost.

Vzpomenete si na chvíli, kdy jste viděli hasiče při ostré akci? Bylo to v televizi na vlastní oči nebo na fotce? Namalujte nám do středy 3. února 2021 do 19. hodin obrázek z jakéhokoliv zásahu hasičů. Přidejte i jaký cvik jste si, děti, nejvíce oblíbily. A vše s uvedenou poštovní adresou zašlete na e-mail: vendula.horakova@pak.izscr.cz nebo do zprávy na náš FB.

Nejhezčí obrázky tady představíme, ale hlavně je odmění náš maskot dráček Ohniváček pěkným a praktickým dárečkem.

Na vaše výtvory se moc těší hasiči Pardubického kraje.

Zdroj: HZS Pardubického kraje