Poděkování za pomoc při odstraňování následků červnové vichřice

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

28.10.2021 | Luhačovice/ Zlínský kraj
Poděkování za pomoc při odstraňování následků červnové vichřice

(27.10.2021) Škodu v našem kraji vítr páchal především v Luhačovicích na Zlínsku.

Velké poděkování dostali profesionální i dobrovolní hasiči z Luhačovic, a to za pomoc při mimořádné události, ke které došlo na konci měsíce června letošního roku, kdy se městem Luhačovice přehnala velká vichřice. Na jihu Moravy páchala obrovské škody. Náš kraj naštěstí ušetřila. I tak měli hasiči plné ruce práce a několik dní pomáhali s odstraňováním následků.

Děkovný list hasiči obdrželi z rukou starosty města Luhačovice Mariana Ležáka, který hasičům osobně poděkoval za jejich pomoc při nelehkých chvílích, kdy silný vítr potrápil obyvatele lázeňského města.

Bližší informace k červnové události naleznete zde:

Zlínským krajem se přehnal silný déšť a bouřky

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

0.jpegDěkovný list