False

Krajský tým hasičů Královéhradeckého kraje zvítězil v pohárové soutěži CTIF v Ostravě

Sport/Kronika z akcí

21.03.2018
Prvenství v soutěži „O pohár KSH MSK“ si z Ostravy odvezli v neděli 18. března 2018 hasiči z Královéhradeckého kraje.

x-(1).jpg

Atletická hala ve Vítkovicích hostila v neděli 18. března soutěž v klasických disciplínách CTIF „O pohár KSH MSK“. Sportovní týmy se mezi sebou utkaly ve dvou disciplínách, a sice v požárním útoku a štafetě s překážkami.

xx-(1).jpg

Celkové prvenství si z Ostravy odvezl tým HZS Královéhradeckého kraje, který zvítězil před družstvy OSP Pszow, SDH Frýdek a SDH Michálkovice.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Soutěž je součástí Ligy v klasických disciplínách CTIF 2018. Jejím pořadatelem bylo SH ČMS – Krajské sdružení hasičů Moravskoslezského kraje a Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje