3 mrtví při tragické nehodě

25.03.2024 | Pöllau/ Rakousko
3 mrtví při tragické nehodě

Tři lidé, včetně manželského páru a 17letého teenagera, zemřeli v neděli večer při nehodě na silnici L406

Neuvěřitelná nehoda v Pöllau (okres Hartberg-Fürstenfeld). Na silnici L406 mezi Köppelreithem a Pöllau došlo k ničivé dopravní nehodě. Z dosud neobjasněných důvodů se kolem 20:15 čelně srazila dvě protijedoucí auta.

Vlivem síly nárazu byla obě vozidla vymrštěna několik metrů ze silnice do přilehlého pole. Protijedoucí řidiči okamžitě zavolali záchrannou službu.

Tři mrtví

Na místo nehody rychle dorazilo 45 hasičů z hasičského sboru v Pöllau, 13 záchranářů a lékař záchranné služby a záchranářský vrtulník C17. Pro tři účastníky nehody, manželský pár (61, 59) z okresu Hartberg-Fürstenfeld a teenager (17) z okresu Weiz, však pomoc přišla příliš pozdě.

O příbuzné se stará krizový intervenční tým. Příčina nehody je v probíhajícím vyšetřování. Ty spravuje policejní inspektorát v Kaindorfu. Státní zastupitelství ve Štýrském Hradci uvolnilo těla k pohřbu.

• Tři lidé zahynuli při tragické dopravní nehodě na silnici L406 v Pöllau v okrese Hartberg-Fürstenfeld, když se dvě protijedoucí auta čelně srazila a byla vymrštěna ze silnice do pole
  • Příčina nehody je stále nejasná, ale policejní oddělení v Kaindorfu případ vyšetřuje, zatímco státní zastupitelství ve Štýrském Hradci uvolnilo těla k pohřbení.

Zdroj: heute.at