Elektrický navíječ požárních hadic ET-Roller 5 – nepostradatelný pomocník pro hasiče

Žhavé aktuality/Oznámení

02.01.2024 |  Lysá nad Labem/ Středočeský kraj

Jednou z aktivit, která neodmyslitelně patří k hasičům, je navíjení požárních hadic. Tato aktivita je velmi fyzicky i časově náročná. A právě toto jsme se rozhodli u nás v ECCOTARPu změnit.

ET-Roller 5 s navinutou požární hadicí

Vyvinuli jsme Elektrický navíječ požárních hadic ET-Roller 5, který na jedno nabití navine až 4 600 m rozmotaných požárních hadic a to rychlostí 1m/1s (video).

Navíječ má zabudovaný výkonný elektromotor poháněný bateriemi, robustní ergonomickou konstrukci s řadou nadstandardních prvků, výsuvnou rukojeť pro zvýšení komfortu navíjení a více typů odnímatelných navíjecích unašečů, které umožňují pohodlné a rychlé navíjení různých velikostí požárních hadic. Navíječ tak dokáže navinout hadice až do velikostí A110.

ET-Roller 5 s navinutou požární hadicí

Dokonale svinutá požární hadice – navinutí způsobem přeložení napůl

Dokonale svinutá požární hadice – navinutá za hlavu

ET-Roller 5 lze kromě navíjení hadic použít také na řízené odvíjení již navinutých hadic nebo na vypouštění vody z hadic, které jsou ještě naplněné vodou po zásahu nebo po cvičení.

Vypouštění vody z naplněné požární hadice

Více informací o ET-Rolleru 5 zde.
Více produktů pro hasiče na www.eccotarp.com.

TARP-reklama.png