Poslední 2 týdny pro přihlášení do ADHR 2023

14.07.2023 | Česká republika
Poslední 2 týdny pro přihlášení do ADHR 2023

(14.07.2023) Možnost přihlášení vyprší 23. 7. 2023 ve 24:00 hod

UŽ JEN DVA TÝDNY ZBÝVAJÍ PRO PŘIHLÁŠENÍ JEDNOTEK A SBORŮ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ, HASIČSKÝCH SBORŮ, OKRESNÍCH A KRAJSKÝCH SDRUŽENÍ DO 13. ROČNÍKU ANKETY DOBOROVOLNÍ HASIČI ROKU

Pravidla letošního oceňování zásahů a činností dobrovolných hasičů neumožňují přihlášení finalistů, kteří se v posledních 3 letech umístili na 1. – 3. místě. To je velká příležitost pro všechny, kteří se do letošního ročníku přihlásí, že uspějí při nominaci Odbornou porotou.

Možnost přihlášení vyprší 23. 7. 2023 ve 24:00 hod

Elektronické vyplnění přihlášky je velmi jednoduché https://www.adhr.cz/  Přihlášky do obou kategorií najdete v MENU v záložce PŘIHLAŠOVÁNÍ.

Šance na postup jsou stále vysoké:

jsdh-anketa.png

Datum uskutečnění přihlašovaného zásahů jednotek a termín konání kulturní, společenské, ale také sociální nebo profesní dobrovolnické aktivity sborů musí být z období 1. 7. 2022 – 30. 6. 2023.

Pro každou z pěti oblastí Odborná porota nominuje maximálně 5 jednotek a 5 sborů. Do finále tady v letošním roce může postoupit až 25 jednotek a 25 sborů.

Zdroj: adhr.cz
Foto: ilustrační

Přihlašovací formulář jednotky

Přihlašovací formulář sboru

Na finalisty ankety čeká prestižní ocenění – skleněná zásahová helma, věcné dary a finanční prostředky na nákup nového hasičského vybavení, které potřebují ke své další činnosti, které poskytli partneři ankety.