Veřejná sbírka na podporu rodiny zesnulého hasiče

Žhavé aktuality/Oznámení

30.07.2023 | Kolín/ Středočeský kraj
Veřejná sbírka na podporu rodiny zesnulého hasiče

Základní organizace Odborového svazu hasičů Kolín pořádá ve spolupráci s HZS Středočeského kraje pod záštitou ředitele HZS Středočeského kraje brig. gen. Ing. Miloslava Svatoše

VEŘEJNOU SBÍRKU

na podporu rodiny příslušníka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje

Zdeňka Hejduka,

který tragicky zemřel při plnění služebních povinností.

Zdeněk už svého malého syna nikdy nepohladí, svou ženu Karolínu neobejme. Kolegové při zásahu z vysílačky neuslyší jeho hlas. Tato tragická nehoda nám náhle vzala usměvavého a dobře naladěného člověka, skvělého kamaráda, obětavého hasiče, milujícího manžela a starostlivého tátu. Byl připraven kdykoliv komukoliv pomoci.

Pro účel sbírky byl zřízen transparentní účet u České spořitelny a.s. číslo 6454209359/0800
Sbírka se koná na území České republiky v termínu od 25. 7. 2023 do 31. 10. 2023.
Za každý finanční dar děkujeme!

Hasičský záchranný sbor
Středočeského kraje

Informace najdete také v prokliku na stránky HZS Středočeského kraje : Veřejná sbírka na podporu rodiny zesnulého hasiče

Zdroj: HZS Středočeského kraje