🦙Plzeňská ZOO děkuje složkám IZS🐅

Žhavé aktuality/Oznámení

06.07.2023 | Plzeň/ Plzeňský kraj
🦙Plzeňská ZOO děkuje složkám IZS🐅
Cílem akce je formou zvýhodněného vstupu do Zoologické a botanické zahrady města Plzeň za symbolickou 1 Kč poděkovat příslušníkům a zaměstnancům Integrovaného záchranného systému z Plzeňského kraje a jejich rodinným příslušníkům za jejich náročnou a obětavou práci pro společnost.

Akce se koná pod záštitou primátora města Plzně, Mgr. Romana Zarzyckého, za podpory Ing. Jiřího
Trávníčka, ředitele Zoologické a botanické zahrady města Plzeň a ve spolupráci s odborovou organizací
Unie bezpečnostních složek, zastoupenou Miroslavem Kalabisem, místopředsedou výkonného výboru
Unie BS pro HSZ ČR a Arturem Tereščenkem, předsedou Základní organizace Unie BS MP Plzeň.

Akce proběhne v termínu od 1. 7. 2023 do 30. 9. 2023.

*Zvýhodněné vstupné 1 Kč platí pro jeden vstup pro jednotlivce či rodinu (muž, žena + max. 3 děti), kdy každý platí 1 Kč.
*Příslušnost k uvedeným složkám IZS je nutno prokázat při vstupu služebním průkazem či služebním odznakem nebo členským průkazem.
Jakékoliv dotazy k akci a podmínkám zodpoví:
M. Kalabis email: mira.kalabis@seznam.cz
Více informací na webu ZO Plzeň: https://www.zooplzen.cz/aktuality/2023/podekovani-clenum-izs-v-zoo-a-bz-v-lete-2023.aspx

Zdroj: HZS Plzeňského kraje
Foto: ilustrační