V Trhových Svinech nabouralo auto do domu

24.07.2018
V Trhových Svinech nabouralo auto do domu
nehoda-naraz2.jpg
Původně s vyproštěním zraněných osob byla na Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje ohlášena dopravní nehoda, která se stala v Trocnovské ulici v Trhových Svinech.

aa.jpg

K nehodě vyjela v neděli 22. července 2018, v 2:53 hodin místní profesionální jednotka. Její velitel po průzkumu hasic-33.jpgpodal upřesňující zprávu, že se jedná o nehodu, kdy osobní automobil značky Ford Focus narazil do domu, řidič byl v době příjezdu hasičů již z auta venku, vyproštění není potřeba. Trhosvinenská jednotka zajistila havarovaný Ford proti vzniku požáru.

ViewImage-aspx.jpg

Přibližně po půl hodině předala nehodu policistům k šetření a vrátila se na stanici. Na místo nehody se hasiči vrátili po půl šesté ranní, kdy dokončili úklid vozovky.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj