Na Břeclavsku zemřel řidič po nárazu do stromu

15.10.2017
Na Břeclavsku zemřel řidič po nárazu do stromu

33979.jpg
V sobotu 14.října 2017 po devatenácté hodině zasahovali hasiči u vážné dopravní nehody nedaleko obce Sedlec na Břeclavsku. Osobní automobil Audi A4 narazil do stromu a rozpůlil se. Řidič na místě zemřel.
Hasiči zabezpečili místo nehody a silnici osvětlili. Části vozidla ležely mimo komunikaci ve vzdálenosti několika desítek metrů od sebe. Řidič byl mimo vozidlo a hasiči jej nemuseli vyprošťovat. Lékař potvrdil, že zemřel na zranění neslučitelná se životem.

33980.jpg
Mikulovští hasiči po zadokumentování nehody Policií ČR uklidili z pole a vozovky trosky havarovaného vozu. Zásah ukončili ve 22,40hod.

33981.jpg
Silnice byla po celou dobu zásahu uzavřená. Hasiči usměrňovali provoz na křižovatce od Mikulova na Sedlec, policisté na druhé křižovatce od Lednice na Bulhary.

Jan Dvořák,
Tiskový odbor HZS Jihomoravského kraje