Při nehodě na Znojemsku zemřel motorkář

15.07.2018 | ilustrace foto
Při nehodě na Znojemsku zemřel motorkář
motocykl11.jpg
V neděli, 15. července 2018, před polednem vyjížděli profesionální hasiči z Moravského Krumlova do obce Rešice na Znojemsku k vážné dopravní nehodě.

zachrana1.jpgPři střetu motocyklu a dodávky se zde zranily dvě osoby. Řidiči motocyklu i jeho spolujezdkyni ihned poskytli první pomoc místní obyvatelé.

Hasiči po příjezdu pokračovali v zahájené resuscitaci i za nasazení automatizovaného externího defibrilátoru. smrt5.jpgPřes snahu všech zasahujících konstatoval lékař u řidiče motocyklu zranění neslučitelná se životem.
Jednotka dále asistovala při transportu zraněné spolujezdkyně do vrtulníku záchranné služby.

unik-latek.jpgPo vyšetření nehody hasiči uklidili komunikaci od střepin a uniklých provozních kapalin.

Filip Venclovský
filip.venclovsky@firebrno.cz