V sobotu odpoledne zasahovali hasiči v Jihomoravském kraji u série nehod

HZS Jihomoravský kraj//Źhavé aktuality/Z regionů

24.09.2017
V sobotu odpoledne zasahovali hasiči v Jihomoravském kraji u série nehod
Hasiči v sobotu 23 září 2017, odpoledne zasahovali u 13 dopravních nehod. Vyjeli i do dvou brněnských tunelů. Při nehodách bylo zraněno celkem 8 lidí. Bouraly například vozy značek Audi, Ford Mustang, Jaguar nebo Mercedes Benz.
attention-2584482__340.png
Po dvanácté hodině vyjeli hasiči do katastru obce Dyjákovičky, kde havarovala cyklistka. Při nehodě v Pasohlávkách se zranil jeden člověk, když jeho vozidlo skončilo v poli.

V Boskovicích zasahovali místní profesionální hasiči u nehody dvou osobních vozidel. Při nehodě se zranila jedna osoba.

Ve Veverské Bítýšce se při nehodě dvou osobních vozidel zranili dva lidé. Jednoho řidiče museli vyprostit z vozu hasiči.

Brněnští hasiči vyjížděli ke dvěma velmi podobným událostem. Na tísňovou linku volali lidé, že se stala nehoda v tunelu. Nejdříve havaroval po půl čtvrté v Pisáreckém tunelu Jaguar, poté v Husovickém tunelu o půl šesté boural Ford Mustang.Obě nehody se obešly bez zranění. V tubusech, kde se nehody staly, byl omezen provoz do jednoho jízdního pruhu. Hasiči zabezpečili vozidla proti případnému vzniku požáru a po příjezdu Policie ČR zásahy ukončili.

Před jednadvacátou hodinou havarovaly dva osobní vozy u Čebína. Na místě se zranili dva lidé.

U Pohořelic večer skončilo osobní auto po nehodě v rybníce. Při nehodě se zranil spolujezdec. Auto vytáhli hasiči z rybníku pomocí automobilového jeřábu.

Všechny zraněné u nehod ošetřila záchranná služba a následně je odvezla do nemocnic. Příčiny dopravních nehod šetří Policie ČR.

Přehled dopravních nehod 12-21hod.

Okres Počet nehod Počet zraněných
Blansko 1 1
Brno-město 2 0
Brno-venkov 5 6