Na zasněžené silnici u Bečova nad Teplou se srazila tři auta

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Na zasněžené silnici u Bečova nad Teplou se srazila tři auta

nehodaA3.jpg
Vážná dopravní nehoda zablokovala v úterý, 20.11.2018, před polednem silnici č. 20 z Karlových Varů na Plzeň u Bečova nad Teplou.

r-(1).jpg

Srazila se zde dvě osobní auta a jedno nákladní. Dvě osoby zůstaly v havarovaných vozidlech zaklíněné, zachrana.pngvyprostit je museli přivolaní hasiči. Zraněné si následně převzala záchranná služba. Během záchranných prací byl provoz na silnici zcela zastavený, po zhruba hodině byl provoz puštěn kyvadlově.

rr-(1).jpg

naledi.pngSilnice byla v místě nehody zasněžená a místy namrzlá, hasiči tak i během jízdy k zásahu museli přizpůsobit rychlost klimatickým podmínkám a zpomalit. Zároveň vyžádali na místo správce komunikace pro ošetření povrchu vozovky.

Zasahující jednotky:

has887.jpgHZS Toužim (CAS 20 T815)
HZS Karlovy Vary (CAS 20 Scania)

JSDH Bečov nad Teplou (CAS 20 T815)

Martin Kasal, tiskový mluvčí – HZS Karlovarský kraj - Foto: HZS Karlovarský kraj