V Boči na Karlovarsku narazil kamion do rodinného domu

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

V Boči na Karlovarsku narazil kamion do rodinného domu

K dopravní nehodě tří nákladních aut vyjížděli ve středu, 17.5. 2018, před polednem hasiči ze čtyř jednotek. Nehoda se stala na silnici č. 13 v Boči na Karlovarsku. Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že kamion narazil do rohu rodinného domu a část zdiva se zřítila na silnici.

aaa-(1).jpg
Zraněného řidiče z kamionu si převzala posádka záchranné služby. Do havarovaného kamionu zezadu narazil další kamion, účastníkem nehody pak bylo ještě třetí nákladní auto. Z vozidel unikaly na silnici provozní kapaliny, únik hasiči zlikvidovali s použitím sorbčních prostředků. Zároveň prověřili, zda pod sutinami není nějaká osoba nebo jestli není někdo v poškozeném domě. Ten byl v době nehody prázdný.

Hasiči tak výdřevou zajistili provizorní stabilizace poškozeného domu, do kterého statik zakázal vstup. Provoz v místě nehody byl delší dobu zcela uzavřený.

Zasahující jednotky:

has887C.jpgHZS Karlovy Vary (CAS 20 T815)

HZS Klášterec (CAS 15 Man)

HZS Chz Sokolov (NA Iveco)

JSDH Ostrov (CAS 20 Man)

JSDH Stráž nad Ohří (CAS 24 L101)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj

Foto: HZS Karlovarský kraj