Dopravní nehody v pátek třináctého

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

14.01.2023 | Královéhradecký kraj
Dopravní nehody v pátek třináctého

V pátek třináctého mělo smůlu hned několik řidičů, naše jednotky zasahovaly u čtyř dopravních nehod. Nejvážněji vypadaly nehody mezi královéhradeckou částí Rusek a Skaličkou, kde odstraňovali hasiči následky střetu dvou vozidel, a ve večerních hodinách u Vidochova, kde zasahovaly jednotky u havarovaného auta, které šlo přes střechu mimo vozovku, přičemž poškodilo svodidla.

Všestary – dopravní nehoda – 13. 1. 07:02
Hasiči zasahovali ráno u nehody osobního vozidla, které havarovalo do svodidel u kruhového objezdu nedaleko sjezdu z dálnice D11 mezi Hradcem Králové a Všestary. Jednu osobu prohlédne posádka ZZS. Zasahovaly jednotky: HZS Hradec Králové – Pražská, HZS Hradec Králové, JSDH Chlum (Všestary)

Hradec Králové – dopravní nehoda – 13. 1. 16:03
V Hradci Králové na křižovatce ulic Štefánikova a Zborovská odstranili hasiči následky dopravní nehody osobních vozidel. Nikdo nebyl zraněn, zlikvidovali jsme únik provozních kapalin. Zasahovala jednotka: HZS Hradec Králové

Hradec Králové – dopravní nehoda – 13. 1. 16:17
Mezi královéhradeckou částí Rusek a Skaličkou odstraňovali hasiči následky nehody dvou vozidel. Zraněné osoby měla v péči ZZS. Jedno z nabouraných aut vyprostili hasiči z příkopu, druhé vyprošťovala přivolaná služba. Jednotka se postarala o úklid vozovky. Zasahovala jednotka: HZS Hradec Králové

Vidochov – dopravní nehoda – 13. 1. 20:33
Profesionální jednotka hasičů z Nové Paky zabezpečila místo nehody osobního vozidla, které havarovalo na silnici č. 16 mezi Vidochovem a obcí Horka u Staré Paky. Vozidlo se po nehodě převrátilo a poškodilo svodidla. Dva lidé byli v péči ZZS, jedna osoba byla převezena do nemocnice. Zasahovaly jednotky: HZS Nová Paka, HZS Jilemnice.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje