Hasiči dnes ráno na Hradecku vyprostili jednu osobu po nehodě osobního automobilu s dodávkou

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

22.11.2017
Nehoda se stala mezi Dolním Přímem a Lubnem na Hradecku. Záchranáři převezli šest osob do nemocnice.
hk.jpg

Mezi Dolním Přímem a Lubnem na Hradecku došlo dnes, 22.listopadu 2017, krátce před půl sedmou hodinou ráno k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Po střetu museli z osobního vozu hasiči jednu osobu vyprostit. V druhém vozidle cestovalo sedm osob.

dlp3.jpg
Účastníky nehody si převzali do péče záchranáři. Šest osob bylo převezeno s různě těžkými zraněními do zdravotnického zařízení. Silnice byla po dobu zásahu zcela neprůjezdná, krátce před osmou hodinou byl uvolněn jeden jízdní pruh.

dp2.jpg
Na místě zasahovali hradečtí profesionální hasiči ze stanice Pražská i dobrovolní hasiči z Nechanic.

por. Mgr. Martina Götzová - tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje