Nehoda tří osobní vozidel u Vysokova s křižovatkou plnou mouky

31.01.2020 | Vysokov/ Královéhradecký kraj
Nehoda tří osobní vozidel u Vysokova s křižovatkou plnou mouky

Vysokov – dopravní nehoda – 30. 1. 14:52

Na silnici č. 33 došlo u odbočky na Vysokov k dopravní nehodě dvou osobních vozidel a jedné dodávky. Na místo zásahu jeli profesionální hasiči z Náchoda a JSDH Nové Město nad Metují. Při nehodě byli zraněni tři lidé. Hasiči zajistili místo události a zabezpečili havarovaná vozidla proti vzniku požáru. Dodávka převážela baterie, na místě tak došlo k malému úniku elektrolytu, který však hasiči všas zlikvidovali, k ohrožení životního prostředí nedošlo. V dalším havarovaném voze byla převážena mouka, která se po nehodě rozsypala po celé křižovatce. Na pomoc s úklidem vozovky tak povolal velitel zásahu i silničáře. Po došetření odstranili hasiči následky nehody, pomohli s naložením na odtah a opláchli vozovku.
Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhradeckého kraje