Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve čtvrtek 14. 6. 2018 celkem 11 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Olešnice – požár – 00:52
Na dálnici D11 na úroveň obce Olešnice vyjeli profesionální hasiči z Nového Bydžova a dobrovolná jednotka z Chlumce nad Cidlinou. Byl zde nahlášen požár osobního automobilu. Po příjezdu hasičů na místo už vozidlo nehořelo. Hasiči průzkumem zjistili, že došlo k zahoření izolace v motorovém prostoru. Požár způsobil škodu asi 10 tisíc korun, uchráněné hodnoty byly ve výši 100 tisíc korun.

Chlumec nad Cidlinou – požár – 06:42 O události jsme informovali zde: http://www.hzscr.cz/clanek/u-chlumce-nad-cidlinou-shorel-nakladni-automobil.aspx

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

zadny.jpg
Na územním odboru Jičín nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

zadny.jpg
Na územním odboru Náchod nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

zadny.jpg
Na územním odboru Rychnov nad Kněžnou nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

nehoda-crah-kuh.jpg
Černý Důl – dopravní nehoda – 09:35
Profesionální hasiči z Vrchlabí a z Trutnova zasahovali u dopravní nehody autobusu v části Čistá v Krkonoších. Pod autobusem se utrhla krajnice a skončil v příkopu. Nehoda se obešla bez zranění. Z trutnovské stanice přijel na místo události vyprošťovací automobil, díky kterému dostaly jednotky autobus zpět na komunikaci. Komunikace č. II/297 mezi Čistou v Krkonoších a Černým Dolem byla po dobu zásahu uzavřena.

nebezpeci-latky.png
Vrchlabí – únik látek do ovzduší – 13:48
V Krkonošské ulici zasahovali profesionální hasiči z Vrchlabí. Došlo zde k poškození přípojky a k následnému úniku plynu. Pracovníci na místě poškozenou přípojku provizorně opravili tak, aby k dalšímu úniku plynu nedocházelo. Hasiči místo zajistili a předali jej pak plynárenské pohotovosti.

por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje