Tragická nehoda na silnici č. 33 u Holohlav

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

17.12.2019 | Holohlavy/ Královéhradecký kraj
Tragická nehoda na silnici č. 33 u Holohlav

Dopravní nehoda dodávky a nákladního vozidla si vyžádala jeden lidský život.

Holohlavy – dopravní nehoda – 16. 12. 16:47

K tragické dopravní nehodě vyjížděli v pondělí odpoledne profesionální hasiči z Jaroměře. Na silnici č. 33 došlo ke střetu dodávky s kamionem, osoba v dodávce na místě svým zraněním podlehla. Z havarované dodávky zřejmě vytekla nafta do příkopu, kamion zůstal nakloněn a byl zaryt do hlíny, tahačem až po nárazník. Nákladní vozidlo mělo v nádrži asi 500 litrů nafty, existovalo podezření, že se látka dostala do půdy. O této skutečnosti byli vyrozuměni zástupci orgánů ochrany životního prostředí. Hasiči předali místo zásahu policistům k došetření. K události se pak vrátili zpět po 20. hodině, aby provedli úklid vozovky. Cestou zpět na základnu pak jednotka potkala jedno zapadlé vozidlo, které pomohla vyprostit.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhraedckého kraje