Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali v úterý 7. 5. 2019 celkem 18 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Králíky – záchrana osob – 13:30
V části Řehoty otevírali profesionální hasiči z Nového Bydžova na žádost zdravotnických záchranářů rodinný dům, kde se nacházela zraněná osoba.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Cerekvice nad Bystřicí – požár – 09:10
Profesionální hasiči z Hořic a podniková jednotka ČEPRO a.s. Cerekvice nad Bystřicí byli zalarmováni kvůli nahlášenému požáru v kuchyni, jednalo se o připálené potraviny. Při události nevznikla žádná škoda.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Broumov – dopravní nehoda – 18:09
broumov1-(1).jpg
V Kladské ulici zasahovali profesionální hasiči z broumovské stanice u dopravní nehody osobního vozidla. Automobil vyjel mimo komunikaci, kde poškodil pískovcové sloupky.
broumov2-(1).jpg
Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny, které z havarovaného auta vytekly. Protože se automobil nacházel mimo vozovku, kde nepřekážel provozu, předali hasiči místo zásahu policistům a vrátili se zpět na stanici. Při události nebyl nikdo zraněn.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnov nad Kněžnou – požár – 06:15
V ulici Na Láni zasahovali rychnovští profesionální hasiči u požáru odpadu. Průzkumem hasiči zjistili, že se jednalo o doutnající kompost.

Kvasiny – dopravní nehoda – 08:49
Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou zasahovali s vyprošťovacím automobilem u dopravní nehody, kdy se převrátil návěs nákladního vozidla. Při události nebyl nikdo zraněn. Hasiči pomohli s vyložením nákladu a následně postavili návěs zpět na kola. Na místě spolupracovala jednotka HZS s podnikovou jednotkou Škoda Kvasiny.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV
aktualaizace2.png
Na územním odboru Trutnov nebyly zaznamenány žádné zásahy.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje