Při nehodě dvou osobních vozidel v Dolních Životicích museli hasiči odstřihnout dveře

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

12.06.2023 | Dolní Životice/ Moravskoslezský kraj

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v neděli 11. června 2023 v podvečer u střetu dvou osobních automobilů v Dolních Životicích na Opavsku.

Událost byla na tísňovou linku ohlášena minutu před půl sedmou, k zásahu byla vyslána profesionální jednotka ze stanice v Opavě a spolu s nimi i dobrovolní hasiči z Litultovic.

Po příjezdu na místo události bylo nutné hydraulickými nástroji odstranit dveře jednoho z havarovaných vozidel, aby mohla vystoupit jeho řidička.

Silnice I/11 zůstala po dobu zásahu a následného vyšetřování uzavřena. Hasiči pomohli s úklidem komunikace a naložením havarovaných automobilů na vozidla odtahové služby. Zásah byl ukončen po jednadvacáté hodině.

Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje