Ranní nehoda dvou aut s pěti zraněnými u Mošnova

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

09.10.2022 | Mošnov/ Moravskoslezský kraj
Ranní nehoda dvou aut s pěti zraněnými u Mošnova

Tři jednotky hasičů zasahovaly v sobotu 8.10.2022 ráno na okraji obce Mošnov (okres Nový Jičín) u nehody dvou osobních automobilů – Lancia a Peugeot, která si vyžádala 5 zraněných osob. S jednou zraněnou osobou odletěl vrtulník LZS do nemocnice. Hasiči ošetřovali zraněné a likvidovali únik provozních kapalin na silnici, vedoucí na Petřvald.

Nehoda byla hasičům nahlášena v sobotu po páté hodině ranní. Do Mošnova vyjely dvě jednotky HZS Moravskoslezského kraje – ze stanic Kopřivnice a Nový Jičín, společně s nimi jednotka letištních hasičů z Mošnova. Při jejich příjezdu na místo nehody byli všichni cestující mimo svá auta.

Hasiči zabezpečili havarovaná vozidla před případným požárem a s kolegy ze ZZS MSK se pustili do ošetřování zraněných. Silnici očistili od menšího úniku oleje pomocí nasákavého sorbentu. Pomáhali s naložením obou aut na vozidla odtahové služby.

Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje