Ranní nehoda na dálnici v Ostravě-Svinově zaměstnala i hasiče

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Ranní nehoda na dálnici v Ostravě-Svinově zaměstnala i hasiče

f.jpg
Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly ve středu 15.11.2017 ráno na namrzlé dálnici D1 v Ostravě-Svinově u nehody osobního automobilu Citroën C3, která se obešla bez zranění. Kvůli nehodě musela být doprava ve směru na Bohumín svedena do jednoho pruhu.
ff.jpg

Operační středisko hasičů bylo o nehodě citroënu, v němž jela pouze řidička, informováno ve středu před sedmou hodinou ranní. Na dálnici, km 352 (nedaleko velkého kruhového nadjezdu), vyjely dvě ostravské jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) - ze stanic Přívoz a Zábřeh.
fff.jpg

Hasiči zabezpečili havarované vozidlo před případným požárem a průjezdný dálniční pruh ve směru na Bohumín zúžili pomocí bezpečnostních kuželů. Po zdokumentování nehody Policií ČR pomohli soukromé odtahové službě s naložením citroënu na odtahové vozidlo vozidla a s úklidem místa nehody.

ffff.jpg

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje