Zranění řidiče osobního auta po střetu s autobusem v Šenově

02.07.2018
Zranění řidiče osobního auta po střetu s autobusem v Šenově
nehoda-aut.jpg bus.jpg
Tři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 2.7.2018 dopoledne v Šenově (okres Ostrava-město) u nehody autobusu s osobním automobilem, která si vyžádala zranění řidiče osobního auta. Hasiči asistovali při jeho ošetřování i transportu do vrtulníku LZS. Řidič autobusu vyvázl bez zranění. Oba řidiči jeli ve vozidlech sami.

qqq-(1).jpg

Nehoda se stala v pondělí po deváté hodině ranní. Do Těšínské ulice vyjely dvě jednotky HZS Moravskoslezského kraje – ze stanic Slezská Ostrava a Havířov, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Šenov.

qq-(1).jpg

Hasiči zabezpečili havarovaná vozidla před případným požárem, po asistenci týmu ZZS MSK a transportu zraněného do vrtulníku silnici uklidili. Nebyl zaznamenán žádný únik provozních kapalin.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje