Požár haly v Mikulovicích způsobil škodu přes 18 milionů

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

27.10.2020 | Mikulovice/ Olomoucký kraj
Požár haly v Mikulovicích způsobil škodu přes 18 milionů

Tři dny bojovali profesionální hasiči z Jeseníku společně s místními dobrovolnými jednotkami s rozsáhlým požárem skladovací haly v Mikulovicích, kde hořely 4 tisíce balíků slámy. Škoda se podle odhadů vyšplhá přes 18 milionů korun. Příčinu nyní s PČR vyšetřujeme.
Zdroj: HZS Olomockého kraje

Obdrželi poděkování za nároční zásah:

Když vás pochválí... 🧑‍💪
Mnoho hasičů, mnoho hodin na nohou, mnoho práce...Děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si jí 👍

je ve městě 25.10.2020 v 19:19hod.

Touto cestou děkujeme všem zúčastněným jednotkám profesionálních hasičů města Jeseník
a SDH Jeseník, kteří od čtvrtečního rána až do dnešního nedělního bojovali s požárem, který se vznítil v naši hale plné sena.
Děkujeme za vaše nasezení i podporu.
Děkujeme, že i v této nelehké době jste ukázali své hasičské ♥️ a obrovské semknutí, které nám pomohlo přenést se přes tyto obrovské ztráty.
Dále děkujeme jednotkám :
SDH Bělá pod Pradědem,
SDH Česká Ves,
SDH Široký Brod,
SDH Zlaté Hory,
hasičské jednotce z Glucholaz
Děkujeme za všechnu vaši profesonální práci a přejeme všem nejen zdraví, ale především štěstí. Kluci obrovské díky!

Zdroj: facebook HZS Olomockého kraje