Tragická nehoda

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

23.01.2024 | Kunčina/ Pardubický kraj
Tragická nehoda

V pondělí 22. 1. 2024 po devatenácté hodině byl na operační středisko nahlášen střet osobního vozidla s chodcem v obci Kunčina na Svitavsku. Na místo vyjely jednotky z Moravské Třebové a Starého Města. Při příjezdu na místo události již poskytovali svědci nehody laickou resuscitaci, kterou převzali hasiči.

Po příjezdu ZZS hasiči pomohli zraněnou osobu naložit do sanity, kde zdravotníci pokračovali. Vzhledem ke zraněním, které sražená osoba utrpěla, nebylo možné již základní životní funkce obnovit. Tato nehoda skončila tragicky. Příčinu nehody vyšetřuje Policie ČR.

Prosíme chodce, aby si vzali na své cesty reflexní prvky, ať jste ve tmě viditelní! Nejen mimo obec, ale i v obci jsou tmavá místa, kam pouliční osvětlení nedosáhne.

Řidiči dávejte si pozor, ne všude je dobrá viditelnost a v tomto období, kdy je brzy tma je lehké pohybující se osoby přehlédnout.

por. Miroslav Polák, DiS. – zastupující tiskový mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje