Tři dopravní nehody v neděli si vyžádaly asistenci hasičů

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.02.2024 | Pardubický kraj
Tři dopravní nehody v neděli si vyžádaly asistenci hasičů

V Pardubickém kraji vyjely jednotky do 17 hodiny ke 3 dopravním nehodám.

První nehoda byla ohlášena po 5. hodině ranní u obce Dolní Čermná, na místo události vyjela jednotka z Lanškrouna. Při nehodě skončilo vozidlo mimo komunikaci převrácené na bok, o zraněnou osobu se postarala ZZS, která ji následně odvezla do nemocnice. Hasiči provedli protipožární opatření.

Další nehoda se stala ve 14 hodin u obce Kameničná, kde došlo k nehodě motocyklisty. Motocykl skončil mimo komunikaci, hasiči ošetřili zraněnou osobu, tu následně transportovali do vozidla ZZS a osoba byla převezena do nemocnice. Místo nehody si převzala Policie ČR a jednotka se vrátila zpět na stanici.

Ke třetí nehodě u Vysokého Chvojna vyjela před 15. hodinou jednotka z Holic, zde vozidlo skončilo částečně mimo komunikaci. Stálo z části v příkopě, naštěstí se řidiči nic nestalo a ani neunikaly provozní kapaliny. Hasiči provedli protipožární opatření a předali místo nehody Policii ČR.

por. Miroslav Polák, DiS. – zastupující tiskový mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje