Dvě dopravní nehody se zraněním na Tachovsku

HZS Plzeňský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Dvě dopravní nehody se zraněním na Tachovsku

nehod5e.png
K dopravní nehodě dvou osobních vozů se zraněním vyjely 31.května 2018 mjednotky ze stanice Tachov a JSDH nehodya.pngPlaná na křižovatku Brod nad Tichou x Lom u Tachova. Jedno z vozidel skončilo po střetu mimo vozovku. Uvnitř cestovaly dvě osoby, jedna z nich se nacházela mimo vozidlo, druhou zraněnou osobu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

t.jpg

Vzhledem k poškození vozidla bylo vyproštění velice náročné. Obě zraněné osoby byly letecky transportovány do FN Plzeň Lochotín.

nehod5e.png
U druhé dopravní nehody se zraněním zasahovali , 31.května 2018, již o pár desítek minut později a pár set nehodya.pngmetrů od první nehody dál hasiči ze stanice Tachov. Zde šlo také o střet dvou osobních vozidel. Tentokrát bez vyproštění. Jedné zraněné osobě byla poskytnuta předlékařská pomoc, aby mohla být následně transportována ZZS. Hasiči kromě prvotního ošetření provedli protipožární opatření a zajištění místa nehody.

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje

Foto: HZS Plzeňského kraje