Hromadná nehoda na dálnici D5 u Nýřan ve směru na Prahu dvou dodávek, čtyř osobních aut a dvounápravového přívěsu uzavřela dálnici

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

14.07.2017
Hromadná nehoda na dálnici D5 u Nýřan ve směru na Prahu  dvou dodávek, čtyř osobních aut a dvounápravového přívěsu uzavřela dálnici
V pátek 14. července 2017 necelou čtvrt hodinu po půlnoci vyslalo operační středisko hasiče z Plzně ze stanic Slovany a Střed společně s profesionálními i dobrovolnými hasiči z Nýřan k 92. kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu k dopravní nehodě dvou dodávek, čtyř osobních aut a dvounápravového přívěsu na přepravu OA.
Kvůli nehodě hasiči uzavřeli dálnici.
ViewImage-(10).jpg
Z jedné havarované dodávky hasiči vyprostili bez použití vyprošťovacího zařízení zraněnou osobu. Poskytli jí první pomoc a pečovali o ni do příjezdu ZZS. Po její stabilizaci zraněnou osobu pomohli transportovat do sanitky.
mmm.jpg

U všech vozidel hasiči provedli protipožární opatření a zlikvidovali pomocí sorbentu uniklé provozní kapaliny.

Mgr.  Pavla  Jakoubková, tisková mluvčí – HZS Plzeňského kraje
Foto: HZS Plzeňského kraje