Nehoda osobního auta s kamionem uzavřela obchvat Staňkova na více než dvě hodiny

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

11.10.2017
bbb.jpg
V úterý 10. října 2017 před půl desátou dopoledne vyjeli hasiči ze Staňkova směrem na Domažlice k dopravní nehodě osobního auta s kamionem. Současně s nimi vyjeli i dobrovolní hasiči ze Holýšova.
Nehoda zcela uzavřela obchvat Staňkova na více než dvě hodiny, objízdná trasa vedla přes město.
V osobním autě zůstal zaklíněný řidič. Hasiči ho vyprostili pomocí hydraulického zařízení a asistovali LZS a ZZS při jeho ošetření a transportu do vrtulníku.
Po naložení osobního automobilu na odtahovou službu hasiči uklidili silnici od střepů a částí karoserií.
 n.jpg

Mgr.  Pavla  Jakoubková, tisková mluvčí – HZS Plzeňského kraje