Pět pátečních dopravních nehod v Plzeňském kraji se zraněním v průběhu hodiny

10.08.2018
Pět pátečních dopravních nehod v Plzeňském kraji se zraněním v průběhu hodiny

nehoda6z.jpg casBUd.jpg
Něco málo přes hodinu stačilo k tomu, aby v Plzeňském kraji v pátek 10.srpna 2018 došlo k pěti dopravním nehodám se zraněním.

hasici-neu.jpg

nehoda2.pngPrvní nehoda se udála u Vejprnic, kde došlo ke srážce dvou osobních vozidel kolem půl desáté na spojnici mezi Vejprnicemi a Tlučnou. Dvě zraněné osoby si převzala ZZS. Hasiči provedli zajištění místa nehody a likvidaci úniků provozních kapalin. Silnice byla uzavřena.

ViewImage.jpg
DN Vejprnice

nehoda2.pngDruhá nehoda se odehrála nedaleko Lhůty. Došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Zde bohužel jeden z řidičů na následky srážky zemřel, druhého řidiče hasiči vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a následně byl transportován LZS do FN Lochotín.

nehoda23.pngKe třetí nehodě došlo u odbočky na Nezbavětice na silnici č. 19. Zde se do příkopu převrátila dodávka. Zraněnou osobu si převzala ZZS.

ViewImage-(1).jpg
DN Nezbavětice

nehoda2.pngČtvrtá nehoda se stala za Losinou u odbočky na Nezvěstice. Došlo zde ke střetu dvou osobních vozidel. Dvě zraněné osoby si převzala ZZS.

kamionR.jpgPátá dopravní nehoda se stala u výjezdu z Kasejovic směr Lnáře, zde se střetl kamion s dodávkou. Řidiče dodávky ošetřila kolemjedoucí lékařka, poté si ho převzala ZZS.

ViewImage-(2).jpg

DN Kasejovice

zdravi4.jpgVe všech případech zajistili hasiči místa událostí, provedli protipožární opatření a spolupracovali se ZZS při ošetření zraněných.

datum.png cas21.pngNehody se odehrály v pátek 10.srpna 2018 v rozmezí od cca 9:30 - 10:45hod.

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje
Foto: HZS Plzeňského kraje