Ve Stodu zemřel řidič osobního auta po střetu s kamionem na silnici Plzeň-Domažlice

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

30.11.2017
V úterý 28. listopadu 2018 v 16:27 hodin vyslalo operační středisko hasiče z Nýřan do Stodu k dopravní nehodě osobního auta s kamionem. Současně vyhlásilo poplach místní jednotce SDH.
g.jpg
Osobní auto čelně narazilo do kamionu. Ve zdemolované kabině zůstal zaklíněný řidič. Hasiči ho společně se záchranáři LZS vyprostili a okamžitě zahájili resuscitaci. Jeho zranění byla natolik vážná, pokus o jeho oživení nebyl úspěšný. Řidiče kamionu odvezla ZZS do nemocnice na vyšetření.

gggg.jpg
Mezitím, co probíhalo policejní šetření dopravní nehody, hasiči odstranili uniklé provozní kapaliny i trosky obou vozidel.

hh.jpg
Tragická nehoda uzavřela silnici 1. třídy č. 26 (Plzeň-Domažlice) až do osmé hodiny večer. Doprava byla odkloněna přes obce Hradec a Střelice.

Mgr.  Pavla  Jakoubková, tisková mluvčí – HZS Plzeňského kraje
Foto: HZS Plzeňského kraje