V Plzeňské ulici v Praze hořel osobní automobil, plameny poškodily bok vedle stojícího vozidla

HZS Praha //Žhavé aktuality/Z regionů

23.08.2017
V 07:30 hodin dne 22.08.2017 zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze Smíchova v ulici Plzeňská (parkoviště pod přemostěním výjezdu z tunelu Mrázovka) u požáru osobního automobilu v motorové části. Hasiči na likvidaci požáru použili vysokotlakou vodu a dostali plameny pod kontrolu za šest minut po příjezdu na místo.
 fg.jpg
Požárem bylo vozidlo prakticky celé zničeno, sálavé teplo a plamenné hoření poškodilo bok vedle stojícího automobilu. Vyšetřovatel odhadl celkovou škodu na 400.000 korun, příčinou vzniku požáru byla technická závada v motorové části vozidla.
 jhg.jpg
Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,