Tragická nehoda uzavřela kolínskou silnici u Bylan

18.11.2017
 Tragická nehoda uzavřela kolínskou silnici u Bylan
ViewImage-(1).jpg
Ve čtvrtek 16. listopadu krátce po šestnácté hodině přijala operátorka tísňové linky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel na silnici číslo 12 u odbočky do obce Bylany nedaleko Českého Brodu.
 ViewImage-(2).jpg
K události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Český Brod, které vyjela na pomoc jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Pečky.
ViewImage-(6).jpg
První jednotka byla na místě už šest minut od ohlášení. Velitelem zásahu byla potvrzena prvotní informace o střetu dvou osobních automobilů s tím, že v jednom z vozidel se nacházela těžce zraněná řidička. Její zranění však byla natolik vážná, že i přes veškerou snahu zdravotnických záchranářů musel přítomný lékař následně konstatovat exitus. Řidič druhého vozu byl zraněn lehce a po prvotním ošetření na místě byl převezen do nemocnice v Kolíně k dalšímu vyšetření.
ViewImage-(5).jpg
Hasiči zajistili místo nehody, následně ho nasvítili a po zadokumentování události kriminální policií vyprostili tělo zemřelé ženy. Komunikace byla po celou dobu vyšetřování kompletně uzavřena a policisté odkláněli provoz na okolní komunikace. Doprava na kolínské silnici v místě tragédie byla obnovena po naložení havarovaných aut na odtahové služby a úklidu vozovky kolem dvacáté hodiny.
nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS