Dopravní nehoda na dálnici D6

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

18.04.2022 | D6/ Ústecký kraj
Dopravní nehoda na dálnici D6

Dálnice D6 ve směru na Prahu byla uzavřena.

Územní odbor Žatec

Dne 17. 4. 2022, 11:51 hod. Jednotka ze stanice Podbořany a dobrovolná jednotka Lubenec vyjely k dopravní nehodě 2 osobních automobilů. Nehoda se stala na dálnici D6 u sjezdu ze směru Karlovy Vary směrem na Prahu u obce Bošov. Při nehodě došlo ke zranění 3 osob, z toho 2 osoby byly zraněny těžce. Během záchranných a vyprošťovacích prací byla dálnice D6 směr Praha v místě nehody uzavřena. Na místě zasahovaly všechny složky IZS včetně vrtulníku LZS. Zraněné osoby vzala do péče zdravotnická záchranná služba a byly transportovány pozemními posádkami ZZS a vrtulníkem do nemocnice. Poté byla dálnice jedním jízdním pruhem zprůjezdněna. Hasiči na místě provedli protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin pomocí sorbentu. Po došetření nehody Policií ČR provedli hasiči úklid vozovky.