Dopravní nehody a požár automobilu

Dopravní nehody a požár automobilu

Smrtelná dopravní nehoda na silnici I/13 u Hostomic

Územní odbor Teplice

Dne 18. 11. 2022 krátce před půl jedenáctou dopoledne vyjela jednotka ze stanice Bílina a JSDHO Hostomice k dopravní nehodě osobního vozu, který se čelně střetl s kamionem. K nehodě došlo na silnici I/13 u Hostomic. Hasiči společně se záchranáři na místě události prováděli resuscitaci osoby, která cestovala v osobním voze. I přes veškerou snahu záchranářů a hasičů, osoba svým zraněním podlehla. Silnice I/13 mezi Bílinou a Teplicemi byla v době vyšetřování nehody uzavřena.

Dopravní nehoda nákladního automobilu

Územní odbor Chomutov

Jednotka ze stanice Chomutov zasahovala dne 18. 11. 2022 ve 12:27 hod. v obci Droužkovice u dopravní nehody nákladního vozu, který vlivem nehody skončil na střeše. Při nehodě došlo ke zranění dvou osob. Jednu osobu hasiči vyprostili a předali do péče zdravotnické záchranné službě. Druhá osoba byla ošetřena na místě. Hasiči dále na místě provedli protipožární opatření a očištění komunikace od zeminy. Nehoda je v šetření Policie ČR.

Požár osobního automobilu v Dubí

Územní odbor Teplice

Dne 19. 11. 2022 v 5:30 hod. zasahovala jednotka ze stanice Teplice v Dubí u požáru osobního vozu. Hasiči zasahovali v dýchací technice a k likvidaci požáru použili jeden vysokotlaký vodní proud. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Příčina požáru je v šetření.

Zdroj: HZS Ústeckého kraje