Dopravní nehody v Ústeckém kraji

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

29.07.2021 | Ústecký kraj
Dopravní nehody v Ústeckém kraji

Dopravní nehoda osobního auta u Hošťky

Pět lidí bylo zraněno.

28. 7. 2021 16:15 Dvě hasičské jednotky zasahovaly u dopravní nehody osobního auta u obce Hošťka, okres Litoměřice. Při nehodě bylo pět lidí lehce zraněno. Vzala je do péče Zdravotnická záchranná služba. Auto bylo převrácené na bok v kukuřičném poli. Silnice byla průjezdná kyvadlově.

Druhá dopravní nehoda u obce Hošťka

Jeden člověk byl zraněn.

28. 7. 2021 O dvě hodiny později vyjely dvě jednotky k dopravní nehodě osobního auta na stejné silnici u obce Hošťka, okres Litoměřice. Auto narazilo do stromu. Hasiči museli z havarovaného vozu vyprostit zraněného člověka. Do nemocnice jej dopravil vrtulník letecké záchranné služby.

Tragická dopravní nehoda dodávky u Otvic, okres Chomutov

Jeden člověk zemřel.

29. 7. 2021 9:53 Dvě jednotky vyjely k dopravní nehodě dodávky u Otvic, okres Chomutov. Dodávka narazila do svodidel. Řidič svým zraněním podlehl. Silnice je uzavřena.

Dopravní nehoda tří osobních aut v Liběšicích

29. 7. 2021 10:35 Dvě jednotky vyjely k dopravní nehodě tří osobních aut v Liběšicích, okres Litoměřice. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči odpojili akumulátory a zasypali uniklé pohonné hmoty.

Zdroj: HZS Ústeckého kraje