Dopravní nehody v v Ústeckém kraji

13.08.2021 | Ústecký kraj
Dopravní nehody v v Ústeckém kraji

Dopravní nehoda osobního auta a vlaku v Horním Podluží

V osobním autě byli dva lidé zraněni.

13. 8. 2021 10:18 Čtyři jednotky vyjely k dopravní nehodě osobního auta a vlaku na přejezdu v Horním Podluží, okres Děčín. V autě byli dva zranění lidé. Hasiči je vyprostili a předali Zdravotnické záchranné službě. Ve vlaku cestovalo 11 lidí. Průvodčí byla lehce zraněna.  hasiči vyprošťují vůz zpod vlaku.

Dopravní nehoda osobního auta u Havraně

Jeden člověk byl zraněn.

13. 8. 2021 10:20 Dvě jednotky vyjely k dopravní nehodě osobního auta u obce Havraň, okres Most. Auto se převrátilo na střechu. Při nehodě byl jeden člověk zraněn, vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Silnice je po dobu zásahu uzavřena.

Dopravní nehoda tří osobních aut u obce Horní Řepčice

Dva lidé byli zraněni.

12. 8. 2020 12:08 Tři jednotky vyjely k dopravní nehodě třech osobních aut u obce Horní Řepčice, okres Litoměřice. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Jednoho z nich hasiči z havarovaného vozu vyprostili a předali zdravotnické záchranné službě. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. Silnice je po dobu zásahu neprůjezdná.

Zdroj: HZS Ústeckého kraje