Přehled zásahů hasičů v Ústeckém kraji

05.01.2018
Přehled zásahů hasičů v Ústeckém kraji

Územní odbor Žatec

5. 1. 2018 v 7:08 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Žatec vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut v ulici Otokara Březiny v Žatci okres Louny. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči provedli protipožární opatření a uklidili vyteklé provozní kapaliny z havarovaných vozidel.

Územní odbor Chomutov

5. 1. 2018 6:35 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Chomutov vyjela k dopravní nehodě osobního auta v Chomutově – Zátiší. Auto bylo převrácené na bok. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Hasiči jej ošetřili a předali Zdravotnické záchranné službě. Odpojili akumulátor a uklidili místo nehody.

Územní odbor Děčín

4. 1. 2018 ve 22:29 hodin čtyři hasičské jednotky vyjely k požáru v Tolštýnské ulici v Jiřetíně pod Jedlovou. Hořela roubenka a přilehlá kůlna. Požár se dostal pod střechu roubenky. Hasiči jej lokalizovali ve 23:00 a zlikvidovali v 0:09. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj