Bez zranění se neobešly nehody motorek ve Zlínském kraji

27.07.2018
Bez zranění se neobešly nehody motorek ve Zlínském kraji
motocykl11.jpg
Ve čtvrtek 26.7.2018, během odpoledne se ve Zlínském kraji staly dopravní nehody, kde účastníkem byli motorkáři.

motox.jpg  traktor.jpgV prvním případě o půl jedné odpoledne vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Slavičín a místní dobrovolní hasiči k nehodě, která se stala mezi Slavičínem a Nevšovou. Zde motorkář narazil do přívěsu odbočujícího traktoru.

ViewImage1-(1).jpg

Motorkář po nehodě skončil v příkopu vedle komunikace. Do péče si motorkáře vzali záchranáři, neboť muž utrpěl zranění, které si vyžádalo ošetření. Následně jej transportovali do nemocnice.

ViewImage2-(1).jpg

Hasiči u motocyklu provedli protipožární opatření. Nehoda komplikovala v daném úseku plynulý provoz, proto hasiči v místě nehody usměrňovali dopravu, aby se zde netvořily dlouhé kolony.

nehoda22.png  motoc3.jpgDruhá nehoda se stala v jednu hodinu odpoledne v Holešově na Kroměřížsku v ulici Plačkov. K nehodě byla operačním důstojníkem vyslána jednotka profesionálních hasičů z Holešova.

5-(1).jpg

Po jejich příjezdu na místo se zde nacházeli již záchranáři, kteří ošetřovali zraněnou ženu.

4-(1).jpg

Hasiči průzkumem místa zjistili, že se zde střetlo osobní vozidlo se skútrem, právě, jehož řidička utrpěla zranění. V osobním vozidle nikdo zraněn nebyl. Hasiči u dopravních prostředků provedli protipožární opatření a místo nehody předali státním policistům.
Obě dopravní nehody prošetřují dopravní policisté.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje